Podpage LogoMade with Podpage

Sledujte Ďáblova kořist (2022) Celý Film Online Cz Dabing a Titulky Zdarma

Sledujte Ďáblova kořist (2022) Celý Film Online Cz Dabing a Titulky Zdarma

Sledujte Ďáblova kořist (2022) online cz | Ďáblova kořist (2022) celý film online cz dabing i titulky | Ďáblova kořist (2022) online zdarma filmy v HD kvalitě 1080p | Ďáblova kořist (2022) film online cz ke shlédnutí | Ďáblova kořist (2022) Online Film sk | Ďáblova kořist (2022) Plný film sk dabing.

SLEDOVAŤ ▶️▶️ https://t.co/tDc0nc7mKk

STIAHNUŤ ▶️▶️ https://t.co/tDc0nc7mKk

Ďáblova kořist
USA Prey for the Devil
Slovensko Diablova korisť
Kanada Prey for the Devil
Velká Británie The Devil's Light (méně)
Horor / Thriller
USA, 2022, 93 min
Režie: Daniel Stamm
Scénář: Robert Zappia
Kamera: Denis Crossan
Hudba: Nathan Barr
Hrají: Jacqueline Byers, Colin Salmon, Virginia Madsen, Nicholas Ralph, Ben Cross, Christian Navarro, Tom Forbes, Lisa Palfrey, Velizar Binev, Owen Davis, Ivan Rangelov (méně)
Produkce: Paul Brooks, Earl Richey Jones, Todd R. Jones, Jessica Malanaphy
Střih: Tom Elkins
Zvuk: P.K. Hooker, Tom Marks
Scénografie: Jonathan McKinstry
Kostýmy: Elena Stoyanova

Synopse filmy Ďáblova kořist (2022)

Jeptiška se připravuje na exorcismus a setkává se tváří v tvář s démonickou silou, která má tajemné vazby na její minulost, zejména na její matku.

Obsahy filmy Ďáblova kořist (2022)

Sestra Ann je pětadvacetiletá dívka, která oddaně věří, že provádění exorcismu je jejím posláním. Je však v rozporu s tradicemi instituce: jeptišky nesmějí provádět exorcismy, pouze kněží. S podporou mentora, profesora, který vycítí její zvláštní dar, jí je dovoleno sledovat skutečná školení. Její touha dokázat, že je sama sebou, nabere osobní rozměr, když se setká s jedním z nejvíce narušených pacientů školy. Během jejich trýznivých setkání se sestra Ann ocitá tváří v tvář démonické síle, která zamořuje školu a má záhadné vazby na její vlastní minulost. Tehdy si plně uvědomí sílu zla i své vlastní překvapivé schopnosti. (Vertical Ent.)

Play Episode

Recent Episodes

[FilmyHD] Sldujte Ďáblova kořist (2022) Celý Film Online Cz Dabing a Titulky Zdarma

[FilmyHD] Sldujte Ďáblova kořist (2022) Celý Film Online Cz Dabing a Titulky Zdarma

Nov. 7, 2022

Sledujte Ďáblova kořist (2022) online cz | Ďáblova kořist (2022) celý film online cz dabing i titulky | Ďáblova kořist (2022) online zdarma filmy v HD kvalitě 1080p | Ďáblova kořist (2022) film online cz ke shlédnutí | Ďáblo…