Reviews

Rate Show

Opinia
Lubię sobie poczillować słuchając Was Panowie :)

I to jest podcast!
Panowie. Wincyj!

Super
Świetna robota, chociaż mam zawsze wrażenie że audio mogłoby być głośniejsze i wyraźniejsze

Warto słuchać
O ile wstęp o piwach mnie mało interesuje to reszta podcastu już dużo bardziej. Ja osobiście najbardziej lubię słuchać jak mówicie o sprzęcie i technologi. Pozdrawiam i czekam na następne odcinki.

Świetny podcast!
Słucham od początku. Jest naprawdę bardzo dobrze. Uwielbiam poczucie humoru Adama i poruszane przez Was, czasem dość niestandardowe tematy.

👍🏻
Słucham od pierwszego odcinka i niezmiennie na coraz wyższym poziomie tak jakościowym jak i merytorycznym uprzyjemniacie mi jazdę samochodem. Pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej ✌🏻

Polecam !
Panowie wypełniliście moja niszę technologiczną, główne źródło to YT a Wy jesteście taką odskocznią od tej „klasyki”. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. Żeby nie było tak kolorowo to największym minusem waszych audycji jest to, że robicie takiego smaka na browar, że aż ciężko się powstrzymać żeby nie zacząć pić z Wami dla towarzystwa :) Pozdrawiam i życzę sukcesów.

👌
Słucham od niedawna, ale podcasty oceniam bardzo dobrze. Tematy rozmów interesujące i zróżnicowane - znajdzie się coś dla zainteresowanych telefonami, komputerami, grami, konsolami i wybranymi ciekawostkami ze świata technologii. Dobre przygotowanie merytoryczne, Panowie nie robią nagle długich pauz w celu szybkiego wyklikania szczegółów w sieci, których nie pamiętają, co u niektórych bywa nagminne (tak, to do was Shufflecast ;) ). Jest temat i jest przygotowanie. Za to duży plus. Jakość dźwięku oraz głośność jak na podcast oczywiście w pełni zadowalające. P.S. Liczę na odcinek z wielkim podsumowaniem ulubionych piw - taki podwójny ranking. :) Pozdrawiam!

Polecam
Bardzo konkretnie i w punkt rozmowy . 11 odcinek chyba najlepszy , tematy bardzo ciekawe i bez ogródek . Tak trzymać Panowie !!!