[Aha Super 033] Switch w cringe

⛹🏿 Prawie zero grania, seriale i wakacje znaczy ferie. Ale jest nocnik dwa, czyli PS VR2 i pierwsze wrażenia Starego Gracza, już bardziej na minus. Potem rewelacyjne “Najlepsze Lata” z Atreusem. Ja natomiast zobaczyłem abyście Wy nie musieli “You People” z Jonah Hillem, ale też Eddiem Murphym i z Archiwum X. Wchodzi Mandy cały na czerwono i saga rodziny Cosmatos. Cobra i pizza nożyczkami.

📽️ Trochę o Clerks 3 i historii filmów Kevina Smitha. Wszyscy się zestarzeli. Odnośnie Oscarów, zaczynamy od “Wszystko wszędzie naraz”. Ja na tak, inni na nie. Topgun przegrał. Wieloryb wygrał. Pan Curuś z Synuś też. Z chillowego oglądania pojawia się Farma Clarksona i Nieochoczy Podróżnik z Ojcem z “American Pie”. Nie oglądajcie nowego Luthera.

🍺 Z lepszych rzeczy: Shrinking. Taki feel good content. Jason Segel oraz TEN Harrison Ford. Potem Batmany, w tym te od Joela Schumachera czyli Switch w cringe. Ponadto z dziećmi oglądamy Planety Małp i gramy w Vampire Survivors.

🚗 To ja opowiem o wycieczce: Muzeum Mozarta w Salzburgu, Swarovski Museum w Kristallwelten. No i muzeum BMW w Monachium. Czad.

🍄 Na koniec The Last of Us ze spoilerami.

➡️ Wstępniak.
(00:25) Newsy, dużo o wszystkim i niczym

➡️➡️ Tematy główne.
(03:55) Karol gra w Football Manager
(06:10) PS VR2
(11:11) Najlepsze lata (CANAL+]
(15:15) You People / My i wy [Netflix]
(20:30) Mandy Cosmatosa
(25:55) Clerks 3 [Netflix]
(31:50) Oscary
(31:51) Wszystko wszędzie naraz [Prime]
(41:50) Duchy Inisherin
(44:20) Farma Clarksona [Prime]
(47:50) Nieochoczy Podróżnik
(49:00) Luther: Zmrok [Netflix]
(50:50) Shrinking [Apple TV+]
(57:00) Wszystkie Batmany i Planeta Małp
(01:01:50) Vampire Survivors
(01:05:40) Mozart, Swarovski i BMW
(01:11:50) The Last of Us [HBO Max]

O nas więcej, tu też wszystkie linki! https://www.ahasuper.pl
Fajnie? Niefajnie? Napisz do nas! ahasuper@ahasuper.pl
Współpraca reklamowa: info@digitalaudio.pl

Gdzie nas słuchać? https://anchor.fm/bartosz-drozdowski
Gdzie nas oglądać? https://www.youtube.com/channel/UCY-f3wl2gnKh6BQUwVAxeAA
Aha Super na fejsie, https://www.facebook.com/Aha-Super-110323034498724
Aha Super na insta! https://www.instagram.com/ahasuper01/

Music by Lukrembo, “Bread”
https://soundcloud.com/lukrembo

Aha Super to szalony podkast o życiu, rzeczach, mediach, a nawet multimediach. Też o biznesie, giełdzie, reklamie i marketingu. Tak aby po każdym temacie móc rzec “Aha, super!” i zająć się czymś innym. W Aha Super oglądamy seriale i filmy, gramy w gry i na giełdzie, analizujemy memy i newsy. Skupiamy się na tym co elektroniczne. Może czasem powiemy coś o pracy, rodzinie i pogodzie. Zobaczymy. Z gigabajtami przez lifestyle. Aha, super.

O takich o których nie wiesz i mówisz Aha, a potem Super. W życiu nie ma czasu na zrobienie wszystkiego więc to co warto zrobić będziemy starali się znaleźć, pokazać i omówić.

#drozdowski #szychowski #ahasuper #podkast #podcast #lifestyle #seriale #filmy #komiksy #gry #kultura #dzieci #rodzina #giełda #btc