[Aha Super 011] Komputer gamingowy bez światełek, Sputnik, Upload i Wampiry

Jedenaście 💥

⏩ Dziś dobre i złe seriale i przede wszystkim lajfstajl szkolno - komputerowy. Zaczynamy od kolorowego objawienia, czyli nowego Matrixa. Potem już tylko mięso. Głównie mięso z jabłek, rozmawiamy o konferencji Apple z polowy września. Jest iPhone 13, nowy zegarek i nowy iPad mini.

🧨 Temat główny to między innymi komputer gamingowy dla nastolatka. Co jest na topie i co warto wybrać? Przeszedłem przez ten wyczerpujący proces zakupowy i dzielę się wiedzą. Asus Rog STRIX, what a story Mark? Tak, niektóre laptopy nie mają kamerki. Poważnie. I dlaczego wszędzie jest ta niepotrzebna klawiatura numeryczna? Potem coś wspaniałego. Sputnik. Rosyjskie SF. Koniecznie!

👀 Potem zwrot akcji i tragiczny serial UPLOAD. Uwaga! Spoilery! Ale to nie ma znaczenia. Nie dotykać! Omijać z daleka. Masakra. Na szczęście sytuację ratuje “What We Do in the Shadows”. Już w trzecim sezonie. Podobno warto.

✔ Na koniec opis wrześniowej gehenny przez którą przechodzi większość rodziców. Układanie grafika zajęć dodatkowych dla dzieciaków. Judo pokrywa się angielskim. Tenis ze szkołą ninja, Ping Pong jest za późno a zajęcia teatralne za wcześnie. Tragedia wrześniowa. Kiedys życia uczyliśmy się na ulicy. Teraz dzieci mają kursy z dedykowanym life coach’em.

Super odcinek. Znów.
Dajcie lajka, suba lub komentarz 🧨🧨🧨 Aha? Super!

Spis treści

Wstępniak
00:00:03 Matrix Zmartwychwstania
00:00:10 Apple Event z 14/9/21

Tematy główne.
00:00:17 komputer gamingowy dla nastolatka
00:00:34 Sputnik
00:00:41 UPLOAD
00:00:47 What We Do in the Shadows (Sezon 3)
00:00:53 Zajęcia dodatkowe